KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15763256
nr 1576 3256
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Att komma till skott". Signerad. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 47x71 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:14:00
30/10 17:57:07